NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje!

Susisiekite su mumis +370 632 51053 arba klientai@bonideco.com

LV     Pagalba     Kontaktai     Apie mus

Dažnai užduodami klausimai

Kurjeris su Jumis susisieks ir aptars Jums tinkamą pristatymo vietą bei laiką. Iškilus klausimams visuomet galite kreiptis klientai@bonideco.com ir mes Jums pateiksime visą su užsakymo pristatymu susijusią informaciją.

Jeigu grąžinimas buvo patvirtintas, lėšos bus automatiškai pervestos per 14 dienų į jūsų sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas.

Pirkėjas gali grąžinti prekę per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos, informuodamas pardavėją elektroninėje parduotuvėje pateiktais kontaktais (telefonu ar elektroniniu paštu), nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį.

4.1 Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija ar nekokybiška prekė.

4.2 Pirkėjas privalo el. paštu  pateikti Pardavėjui pažeisto siuntinio ir(arba) prekės (-ių) nuotraukas.

4.3 Jei prekė grąžinama Pardavėjui dėl Pirkėjo kaltės neteisingai nurodyto arba netikslaus adreso, arba jeigu prekė grąžinama pardavėjui neatsiėmus jos iš paštomato per maksimalų jos saugojimo terminą, Pirkėjas privalo Pardavėjui sumokėti pakartotino persiuntimo išlaidas, o jei prekės buvo grąžintos iš paštomato arba kurjerio – padengti Pardavėjui ir prekės grąžinimo kaštus. Pirkėjui atsisakius pakartotinai priimti siuntą (t.y. pareikalavus grąžinti pinigus už prekes), pinigai už siuntimą pirkėjui nėra grąžinami.

4.4 Grąžinimas galioja 14 dienų. Praėjus 14 dienų nuo prekių įsigijimo grąžinti už prekes sumokėtų pinigų negalėsime.

4.5 Grąžinamos prekės turi būti neatidarytos, originaliame įpakavime, tokios pačios  būklės, kurios buvo įsigyjimo metu.

4.6 Norint atgauti už prekes sumokėtus pinigus, būtina pateikti pirkimo kvitą arbą kitą pirkimą įrodantį išrašą.

4.7 Tam tikrais atvejais yra galimas tik dalinis lėšų sugrąžinimas. Jeigu prekė yra grąžinama ne originalioje pakuotėje arba pažeista ne dėl mūsų kaltės, arba jeigu prekė grąžinama vėliau negu per 14 dienų po įsigįjimo.

Daugiau informacijos rasite čia.