Krepšelis

NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje!

Susisiekite su mumis +370 632 51053 arba [email protected]

Prekių pristatymas

(1 p.) Bendros nuostatos

1.1. Prekių pristatymas vykdomas Lietuvoje, per kurjerį ir (ar) kitais būdais. Norint užsisakyti prekes į Kuršių Neriją prašome susisiekti per [email protected]. Bus taikomi papildomi pristatymo mokesčiai ir (ar) sąlygos.

1.2. Norėdami sužinoti siuntimo išlaidas į kitas šalis, prašome susisiekti su mūsų Klientų Aptarnavimo skyriumi [email protected], kuris įvertins pristatymo kainą.

1.3. Galimi prekių pristatymo Pirkėjui būdai yra parodomi Pirkėjui suformavus prekių krepšelį ir nurodžius pristatymo adresą.

1.4. Tiksli prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo vertės, prekių pristatymo vietos ir pristatymo būdo. Galutinė prekių pristatymo kaina Pirkėjui yra krepšelyje, prieš pasirenkant mokėjimo būdą ir (ar) atliekant mokėjimą. Pardavėjas gali nustatyti, kad vieno užsakymo vertei viršijus tam tikrą sumą, prekių pristatymas gali būti nemokamas.

1.5. Prekė, kuri yra sandėlyje Pirkėjui po užsakymo patvirtinimo paprastai pristatoma per 3-5 darbo dienas. Jei prekės nėra sandėlyje, Pirkėjas bus informuojamas apie galimą pristatymo laiką. Pardavėjas suinteresuotas, kad prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau. Pardavėjas negarantuoja, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per Taisyklėse ir (ar) kitur Parduotuvėje nurodytus, taip pat Pirkėjui individualiai nurodytus prekių pristatymo terminus, ypač jei užsakomos prekės nėra Pardavėjo sandėliuose. Verta atkreipti dėmesį, prieš patvirtinant užsakymą, į švenčių ir poilsio dienas Lietuvoje – jos gali daryti įtaką pristatymo laikui, t.y. galimi pristatymo vėlavimai (1-2 d.d.).

1.6. Galima prekių pristatymo data Pirkėjui nurodoma Pardavėjo patvirtinime apie prekių užsakymą. Pirkėjas, sudaręs pirkimo – pardavimo sutartį, įsipareigoja kiekvieną dieną patikrinti jam pateikiamus (siunčiamus) duomenis ir (ar) Pardavėjo pranešimus apie prekių pristatymą.

1.7. Priimdamas prekes, Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.

1.8. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, tačiau nenustačius prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimo, Pirkėjas privalo apie siuntos pakuotės pažeidimą pažymėti pristatymo patvirtinime ar siuntą pristačiusio asmens duomenų formose. Tokiu atveju laikoma, kad prekės pristatytos pažeistoje pakuotėje, tačiau prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo – pardavimo sutarties sąlygas ir prekių pristatymas yra atliktas tinkamai.

1.9. Nustačius prekių kiekio ir (ar) kokybės ir (ar) asortimento neatitikimą, Pirkėjas siuntos privalo nepriimti. Apie atsisakymą priimti prekes ir rastus pažeidimus Pirkėjas privalo pažymėti siuntos pristatymo patvirtinime ir (ar) užpildydamas siuntą pristačiusio asmens pateiktas formas.

1.10. Pirkėjui priėmus siuntą be pastabų laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo – pardavimo sutarties sąlygas, o papildomos paslaugos, susijusios su prekių pardavimu bei pristatymu, atliktos tinkamai.

1.11. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Perduodant prekes iš Pirkėjo gali būti prašoma pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siekiant įsitikinti Pirkėjo tapatybe. Jei prekes atsiims kitas asmuo, Pirkėjas apie tai privalo iš anksto informuoti Pardavėją.

1.12. Pristačius prekes pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, nepriklausomai nuo to, ar prekes priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Tuo atveju kai Pirkėjas pats negali atsiimti prekių, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių pavėluotu pristatymu ir (ar) nepristatymu.

1.13. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

(2 p.) Pristatymo trukmė

2.1. Prekė, kuri yra sandėlyje Pirkėjui po užsakymo patvirtinimo paprastai pristatoma per 3-5 darbo dienas. Jei prekės nėra sandėlyje, Pirkėjas bus informuojamas apie galimą pristatymo laiką prieš atsiskaitymą (iki 14 d.d.). Pardavėjas suinteresuotas, kad prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau. Pardavėjas negarantuoja, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per Taisyklėse ir (ar) kitur Parduotuvėje nurodytus, taip pat Pirkėjui individualiai nurodytus prekių pristatymo terminus, ypač jei užsakomos prekės nėra Pardavėjo sandėliuose. Verta atkreipti dėmesį, prieš patvirtinant užsakymą, į švenčių ir poilsio dienas Lietuvoje – jos gali daryti įtaką pristatymo laikui, t.y. galimi pristatymo vėlavimai (1-2 d.d.).

(3 p.) Pristatymo partneriai

3.1. Pristatymo atžvilgiu pagrinde bendradarbiaujame su tokiomis įmonėmis kaip „DPD“„UPS“ ir „GLS“. Dėl greitesnio ir (ar) pigesnio siuntimo kartais tenka bendradarbiauti su kitomis siuntų pristatymų įmonėmis.

Užduokite savo klausimą

Užpildykite formą ir mūsų konsultantai atsakys į visus jūsų iškilusius klausimus.

Radote identišką prekę pigiau?

Užpildykite formą ir per 2 darbo dienąs (darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00) gausite atsakymą dėl kainos kompensacijos!

Prenumeruokite Bonideco naujienlaiškį!

Gaukite išskirtinių pasiūlymų, iki 50% nuolaidų ir pirmieji sužinokite apie naujas prekes!

Prenumeravus, gausite 5% nuolaidą jūsų nurodytų el. paštu.