NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje!

Susisiekite su mumis +370 632 51053 arba klientai@bonideco.com

LV     Pagalba     Kontaktai     Apie mus

Prekių pristatymas

(1 p.) Bendros nuostatos

1.1. Prekių pristatymas vykdomas Lietuvoje, per kurjerį ir (ar) kitais būdais. Norint užsisakyti prekes į Kuršių Neriją prašome susisiekti per klientai@bonideco.com. Bus taikomi papildomi pristatymo mokesčiai ir (ar) sąlygos.

1.2. Norėdami sužinoti siuntimo išlaidas į kitas šalis, prašome susisiekti su mūsų Klientų Aptarnavimo skyriumi klientai@bonideco.com, kuris įvertins pristatymo kainą.

1.3. Galimi prekių pristatymo Pirkėjui būdai yra parodomi Pirkėjui suformavus prekių krepšelį ir nurodžius pristatymo adresą.

1.4. Tiksli prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo vertės, prekių pristatymo vietos ir pristatymo būdo. Galutinė prekių pristatymo kaina Pirkėjui yra krepšelyje, prieš pasirenkant mokėjimo būdą ir (ar) atliekant mokėjimą. Pardavėjas gali nustatyti, kad vieno užsakymo vertei viršijus tam tikrą sumą, prekių pristatymas gali būti nemokamas.

1.5. Kiekviena prekė turi savo pristatymo terminą, kuris yra vaizduojamas prekės puslapyje, krepšelyje ir apmokėjimo puslapyje šalia prekės pavadinimo. Jei prekės nėra sandėlyje, Pirkėjas bus informuotas apie galimą pristatymo laiką. Pardavėjas suinteresuotas, kad prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau. Pardavėjas negarantuoja, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per Taisyklėse ir (ar) kitur Parduotuvėje nurodytus, taip pat Pirkėjui individualiai nurodytus prekių pristatymo terminus, ypač jei užsakomos prekės nėra Pardavėjo sandėliuose. Verta atkreipti dėmesį, prieš patvirtinant užsakymą, į švenčių ir poilsio dienas Lietuvoje – jos gali daryti įtaką pristatymo laikui, t.y. galimi pristatymo vėlavimai (1-2 d.d.).

1.6. Priimdamas prekes, Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę, prekių kiekį, kokybę ir komplektaciją.

1.7. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, tačiau nenustačius prekių kiekio, kokybės, komplektacijos neatitikimo, Pirkėjas privalo apie siuntos pakuotės pažeidimą pažymėti pristatymo patvirtinime ar siuntą pristačiusio asmens duomenų formose. Tokiu atveju laikoma, kad prekės pristatytos pažeistoje pakuotėje, tačiau prekių kiekis, kokybė, komplektacija atitinka pirkimo – pardavimo sutarties sąlygas ir prekių pristatymas yra atliktas tinkamai.

1.8. Nustačius prekių kiekio ir (ar) kokybės ir (ar) asortimento neatitikimą, Pirkėjas siuntos privalo nepriimti. Apie atsisakymą priimti prekes ir rastus pažeidimus Pirkėjas privalo pažymėti siuntos pristatymo patvirtinime ir (ar) užpildydamas siuntą pristačiusio asmens pateiktas formas.

1.9. Pirkėjui priėmus siuntą be pastabų laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, komplektacija atitinka pirkimo – pardavimo sutarties sąlygas, o papildomos paslaugos, susijusios su prekių pardavimu bei pristatymu, atliktos tinkamai.

1.10. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Perduodant prekes iš Pirkėjo gali būti prašoma pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siekiant įsitikinti Pirkėjo tapatybe. Jei prekes atsiims kitas asmuo, Pirkėjas apie tai privalo iš anksto informuoti Pardavėją.

1.11. Pristačius prekes pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, nepriklausomai nuo to, ar prekes priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Tuo atveju kai Pirkėjas pats negali atsiimti prekių, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių pavėluotu pristatymu ir (ar) nepristatymu.

1.12. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

(2 p.) Pristatymo partneriai

2.1. Pristatymo atžvilgiu pagrinde bendradarbiaujame su tokiomis įmonėmis kaip „DPD“„UPS“ ir „GLS“. Dėl greitesnio ir (ar) pigesnio siuntimo kartais tenka bendradarbiauti su kitomis siuntų pristatymų įmonėmis.