NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje!

Susisiekite su mumis +370 632 51053 arba klientai@bonideco.com

LV     Pagalba     Kontaktai     Apie mus

Kokie yra geriausi išmaniųjų namų įrenginiai?

Kokie yra geriausi išmaniųjų namų įrenginiai?

Išmanieji namai anksčiau buvo mokslinės fantastikos kūrinys. Kino žiūrovai stebėjo, kaip Tonis Starkas valdo savo dvarą tik balsu, arba norėjo turėti tokias technologijas, kurios padarė Betmeno gyvenimą tokį nuostabų. Šiais laikais norint susikurti puikius išmaniuosius namus nebūtina būti milijardieriumi verslo savininku ar ekscentrišku kovotoju su nusikalstamumu – „Amazon Alexa”, „Google Assistant” ir „Apple Home Kit” leido namų automatizavimą pasiekti beveik kiekvienam.

Namų automatizavimas ne tik šaunus, bet ir praktiškas, tvarus ir netgi gali sumažinti jūsų sąskaitas už komunalines paslaugas taupant energijos sąnaudas. Jei planuojate parduoti savo namus, išmaniosios namų technologijos gali padidinti jų vertę ir suteikti jiems aukštesnę išvaizdą. Šiuo metu rinkoje yra daugybė išmaniųjų namų priedų, tinkančių įvairioms namų ūkio funkcijoms, įskaitant pramogas, maisto gaminimą, naminius gyvūnus, saugumą, energijos taupymą ir kt.

GERIAUSI IŠMANIŲJŲ NAMŲ ĮRENGINIAI PRAMOGOMS

Kadangi dauguma šiuolaikinių televizorių, stereosistemų ir pramogų prietaisų jau turi „Wi-Fi” ryšį, svetainė yra natūrali vieta pradėti kurti savo išmaniųjų namų ekosistemą. Yra daugybė išmaniųjų namų prietaisų, kurie padės susieti jūsų namų pramogų patirtį, pavyzdžiui, „Sonos Soundbar” – išmaniuoju telefonu valdomas garsiakalbis, montuojamas tiesiai po televizoriumi. Sujunkite ją su žemų dažnių garsiakalbiais ir sukurkite išties įtraukiančią namų kino sistemą.

Kalbant apie namų kino teatrus, „Samsung” siūlo erdvinio garso sistemas su „Wi-Fi” funkcija. „Roku” grotuvai – tai srautinio duomenų perdavimo įrenginiai, kuriuos prie televizoriaus prijungsite HDMI jungtimi ir galėsite transliuoti „Hulu”, „Netflix”, HBO ir kt. turinį. Įsivaizduokite, kad įeinate į savo kambarį ir sakote: „Alexa, paleisk „Sostų karų žaidimą”, o televizorius ir erdvinis garsas iškart įsijungia ir pradeda transliaciją. Šeimos filmų vakarai tapo dar geresni.

GERIAUSI IŠMANIŲJŲ NAMŲ PRIETAISAI MAISTO GAMINIMUI

Išmaniųjų namų virtuvės technologijos yra didžiulė rinka, ir ne veltui. Įsivaizduokite, kad kiekvieną darbo dieną atsibundate su puodeliu šviežiai paruoštos kavos, paruoštos dar prieš išlipant iš lovos. Ši svajonė gali tapti realybe su išmaniuoju „WeMo” kavos aparatu. Tiesiog automatiškai užprogramuokite jį taip, kad kiekvieną rytą kavą virtų tuo pačiu metu, ir mėgaukitės papildomomis 15 minučių snaudulio.

Žinoma, „Alexa” gali pagal komandą sudaryti pirkinių sąrašą, tačiau nėra nieko blogiau, nei būti parduotuvėje ir negalėti prisiminti, ar baigėsi kiaušiniai, ar pienas. Įveskite „Smarter FridgeCam” – kamerą, kuri leidžia matyti šaldytuvo turinį iš bet kurios vietos per programėlę išmaniajame telefone. Geriausia išmaniosios technologijos.

Mėgstate gaminti maistą, bet nemėgstate išsitraukti visų matavimo įrankių? Lašelinės svarstyklės išmatuoja ingredientus už jus, kad būtų lengviau laikytis receptų. Jei gaminant maistą labiau mėgstate tik vieną kartą, apsvarstykite išmanųjį puodą, kuris pagamins patiekalą, kol būsite darbe. Šis prietaisas leidžia keisti puodo nustatymus iš bet kurios vietos naudojant išmaniojo telefono programėlę.

GERIAUSI IŠMANIŲJŲ NAMŲ PRIETAISAI, SKIRTI NAMINIAMS GYVŪNAMS

Išmaniosios technologijos skirtos ne tik žmonėms. Savaime išsivalančios kraiko dėžės, pavyzdžiui, „Litter-Robot”, atskiria atliekas nuo kraiko ir per programėlę stebi, kaip jūsų katė naudoja kraiko dėžę. Nustatykite automatinius šėrimo tvarkaraščius savo šuniui ar katei naudodami „Smart Feed”, kurį valdysite telefonu (kol kas nėra „Alexa” integracijos).

Leiskite savo šuniui lengvai ateiti ir išeiti (ir neleiskite įeiti katei) su išmaniosiomis durelėmis „Petsafe” – šuns durelėmis, kurios atsidaro naudojant mažą „raktelį”, kurį pritvirtinate prie šuns apykaklės. Išmanieji antkakliai, tokie kaip LINK AKC, turi GPS funkciją, leidžiančią sekti jūsų šunų buvimo vietą iš programėlės, todėl galite būti visiškai ramūs.

GERIAUSI IŠMANIŲJŲ NAMŲ PRIETAISAI SAUGUMUI UŽTIKRINTI

Apsaugokite savo namus viduje ir išorėje naudodami išmaniuosius namų apsaugos įtaisus. Tokiose sistemose, kaip „Simpli Safe”, įrengti judesio jutikliai ir pavojaus signalai, kurie atbaido įsibrovėlius. Suveikus apsaugos sistemai, ji perspėja jus telefono programėle ir pradeda įrašinėti, kad užfiksuotų nusikaltėlius. Saugokitės įsilaužėlių!

Kalbant apie kameras, „Logitech Circle” kamera padės jums stebėti savo verandą ir užtikrinti, kad nebūtų pavogtos siuntos. Ją taip pat galima naudoti ir patalpose, kad mažamečiai vaikai, naminiai gyvūnai ir kt. būtų saugūs.

Pamiršote raktus? Tai ne problema su tokia išmaniąja spyna, kaip „August”, kuri leidžia nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti duris, įeiti be rakto, suteikti svečiams teisę įeiti ir dar daugiau.

GERIAUSI IŠMANIŲJŲ NAMŲ PRIETAISAI ENERGIJAI TAUPYTI

Išmaniųjų namų technologijos leidžia lengviau būti ekologiškiems namuose. Nuo elektros lempučių iki termostatų – šie energiją taupantys išmanieji namų prietaisai užtikrins jūsų komfortą ir kartu padės sutaupyti pinigų už elektrą.

Nebereikės atjungti prietaisų, kai išeinate visai dienai – išmanieji lizdai įsijungia ir išsijungia automatiškai, taupydami elektros energiją, kai jų nenaudojate.

Išmanusis termostatas programuojasi pagal jūsų tvarkaraštį ir atitinkamai reguliuoja temperatūrą. Apačioje visada šalta? Jis gali šildyti ir vėsinti atskiras zonas, priklausomai nuo to, kur praleidžiate laiką. Išmanieji termostatai nekenkia aplinkai ir gana greitai atsiperka.

Automatizuokite savo turimas žaliuzes ir roletus naudodami „SOMA Smart Shades”. Šis prietaisas valdomas per programėlę, kai pirštu stumdote norimą uždengti plotą. Arba tiesiog balsu pasakykite „Siri” „Uždaryti žaliuzes”. Voila!

Rūsys linkęs užliejamas? Išmanusis vandens jutiklis, pavyzdžiui, GROHE, anksti aptinka vandens nutekėjimą, todėl išvengsite užtvindymo ir brangiai kainuojančios struktūrinės žalos jūsų namams.

Suraskite sau tinkamą išmanųjį įrenginį bonideco.com internetinėje parduotuvėje.