NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje!

Susisiekite su mumis +370 632 51053 arba klientai@bonideco.com

LV     Pagalba     Kontaktai     Apie mus

Kaip užeiti į asmeninę paskyrą?

Norėdami užeiti į savo asmeninę paskyrą, spustelėkite mygtuką „Mano paskyra“, esantį viršutiniame dešiniajame Bonideco.com svetainės kampe.

1. Prisijunkite – įveskite el. pašto adresą, į kurį buvo pateikti užsakymai (arba pasinaudokite socialiniais tinklais), ir slaptažodį atitinkamuose laukuose.

Kaip užeiti į asmeninę paskyrą?

2. Įvedus savo duomenis ir paspaudus mygtuką „Prisijungti“, jus busite nukreipti į kitą puslapį  – tai Asmeninė Bonideco.com paskyra.

Kaip užeiti į asmeninę paskyrą?

Jeigu jums nepavyksta prisijungti į savo asmeninę paskyrą, rekomenduojame iš naujo nustatyti slaptažodį spustelėdami mygtuką „Pamiršote slaptažodį?“.

El. paštu per 24 valandas jus gausite laišką nuo Bonideco.com komandos su tekstu: „Sveiki! Norėdami pakeisti savo slaptažodį, spauskite šią nuorodą: Paspauskite čia, jeigu norite keisti slaptažodį. Su geriausiais linkėjimais, Bonideco.com komanda”

Atkreipkite dėmesį, kad naują slaptažodį laukuose reikia įvesti rankiniu būdu.

Tuo atveju, jei jums nepavyksta prisijungti prie savo asmeninės paskyros, atlikite šiuos veiksmus:

1. Pabandykite įvesti savo prisijungimo duomeys į naršyklę ir pabandykite prisijungti į savo asmeninę paskyrą.

2. Pabandykite prisijungti naudodami kitą naršyklę.

3. Pabandykite prisijungti naudodami kitą įrenginį (gali būti, kad interneto ryšio filtras nustatytas blokuoti prieigą).

4. Jei negalite prisijungti, atkurkite slaptažodį ir pakartokite 3 punktus išvardintus aukščiau naudodami naują slaptažodį.

Jeigu, vadovaudamiesi rekomendacijomis,  jums nepavyksta prisijungti prie savo asmeninės paskyros, parašykite mums el. paštu klientai@bonideco.com.