NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje!

Susisiekite su mumis +370 632 51053 arba klientai@bonideco.com

LV     Pagalba     Kontaktai     Apie mus

Kokias spalvas geriausia derinti prie pilko dekoro?

Pilka spalva gali būti raminanti sienų spalva, kuri sukuria foną jūsų kambaryje, arba drąsus baldų pasirinkimas, kuris suteikia dramatiškumo. Nuo raminančios balandžių pilkos iki nuotaikingos medžio anglies ir visko tarp jų – pilka spalva yra universali neutrali, gerai atrodanti beveik kiekvienuose namuose.

Nors daugelis spalvų dera su pilka, norėsite nuspręsti dėl spalvų paletės, kuri gali atskleisti geriausius jūsų namų dekoro bruožus. Nustatymas, kokias spalvas naudoti pilkos spalvos paletėje, priklauso nuo pasirinkto pilkos spalvos atspalvio.

Jei turite švelniai pilkas sienas arba vidutinio pilkumo sofą ir minkštasuolį, galite sukurti raminančią atmosferą, derindami šiltus aukso atspalvius su vėsiais pilkais atspalviais. Spalvų įneškite tapetais išklijuota akcentine siena, raštuotais kilimais arba antklodėmis ir pagalvėlėmis.

Jei norite pabrėžti savo stilių, galite pasirinkti nuostabų balno rudos spalvos minkštasuolį, kuris jūsų interjerui suteiks dar daugiau šilumos. Atkreipkite dėmesį į oranžinius atspalvius. Rudai ruda spalva yra dar raudonesnė ir sodresnė.

Kokias spalvas geriausia derinti prie pilko dekoro?

Pilkos anglies drama
Medžio anglies pilka suteikia įdomios nuotaikos, kurią galima atsverti drąsiomis ir ryškiomis ryškiomis spalvomis. Pagalvokite apie stebinančią šokiruojančią rožinę spalvą ir akį traukiančius blizgius žalvario atspalvius, kurie atkreipia dėmesį tamsiame medžio anglies fone.

Su tamsiai pilka spalva kontrastuojančių sodrių spalvų purslų netikėtumas suteikia jūsų dekorui nenumatytą pusiausvyros pojūtį. Miegamajame pradėkite nuo pilkos minkštasuolio galvūgalio ir ramių pilkų sienų ir pridėkite įdomių spalvingų akcentų, kad kambarys atrodytų kaip dekoratorius.

Neutralių spalvų mišinys
Nėra nieko ramesnio už neutraliais tonais dekoruotą kambarį, kuriame galima atsipalaiduoti įtemptos dienos pabaigoje. Pilka spalva puikiai dera su kitomis neutraliomis spalvomis, pavyzdžiui, smėlio, ruda, juoda ir balta. Neutralių spalvų paletę galite paįvairinti atnaujintais akcentais, pavyzdžiui, tekstūros sluoksniais, raštuotais kilimais ir žalumos akcentais.

Ryški pilka ir balta
Apsvarstykite šalto pilkų atspalvių ir ryškios baltos spalvos įvaizdį, kad į namus įneštumėte šviežumo. Lininiai audiniai, plačios pilkos ir baltos spalvos besikeičiančios juostos ir šviesiai pilkos sienos suteiks kambariui patrauklumo net ir šilčiausiomis dienomis. Minkšta apmušta rankovių stiliaus lova gali suteikti jūsų miegamajam ūkišką išvaizdą. Jei privalote turėti spalvų akcentą, apsvarstykite šviežių ar dirbtinių gėlių paprastose baltos ir pilkos spalvų vazose galimybę.

Svetainės baldai su nuolaida
Raskite platų nuolaidų baldų ir akcentų asortimentą, kad į savo pilkos paletės namus įneštumėte aukšto stiliaus. Bonideco internetinė parduotuvė kasdien siūlo nuolaidas vardinių prekių ženklų baldams, taip pat kassavaitinius išpardavimus ir akcijas. Apsilankykite bonideco.com ir apsipirkite internetu.