NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje!

Susisiekite su mumis +370 632 51053 arba klientai@bonideco.com

LV     Pagalba     Kontaktai     Apie mus

Kompaktiškų prietaisų mažesnėms virtuvėms patarimai

Kompaktiškų prietaisų mažesnėms virtuvėms patarimai

Jei jūsų gyvenamasis plotas ribotas, lengva manyti, kad negalite turėti visų prietaisų, atitinkančių jūsų poreikius. Tačiau taip nėra, rinkoje yra kompaktiškų prietaisų, kurie gali padėti efektyviai gaminti maistą, plauti indus ir skalbti skalbinius. Šiame trumpame vadove apžvelgsime keletą prietaisų, kuriuos galima įrengti mažesniuose namuose, kad kuo geriau išnaudotumėte turimą erdvę.

Kompaktinės kaitlentės ir viryklės

Virtuvės kaitlentės yra populiarus pasirinkimas, nes viename įrenginyje yra du prietaisai. Todėl jos idealiai taupo vietą bet kokio dydžio namuose. Yra elektrinių ir dujinių variantų, o standartinė virtuvės kaitlentė yra 30 colių pločio. Tačiau jei turite mažesnę erdvę, yra kompaktiškų elektrinių viryklių, kurių plotis nuo 20 iki 24 colių, ir dujinių viryklių, kurių plotis tik 24 coliai. Jei norite ne viryklės, o specialios kaitlentės, galite rinktis dviejų elementų elektrinę arba dviejų degiklių dujinę kaitlentę. Šių kaitlenčių dydis svyruoja nuo 12″ iki 21″.

Kompaktiška sieninė orkaitė

Jei pasirinksite kaitlentę, turėsite pagalvoti apie atskirą orkaitę, o tai gali būti sudėtinga, kai turite mažai vietos. Idealus sprendimas gali būti sieninė orkaitė ir mikrobangų krosnelės komplektas, kuriame rasite du puikius prietaisus viename įrenginyje. Taip išsaugosite vietos ant prekystalio, o orkaitę galėsite lengvai pasiekti. Kompaktiška sieninė orkaitė gali būti iki 27 colių pločio, tačiau yra ir plonesnių modelių.

Kompaktiškas šaldytuvas

Didžiausias prietaisas daugumoje virtuvių yra šaldytuvas, tačiau mažesnėse gyvenamosiose patalpose paprastai būna mažiau žmonių, todėl nereikia laikyti didelio kiekio maisto produktų. Pasirinkę mažesnės talpos šaldytuvą, sutaupysite vietos ir sumažinsite virtuvės biudžetą. Suaugusiam žmogui paprastai reikia maždaug 4 kubinių pėdų šaldytuvo maisto produktams laikyti, o keturių asmenų šeimai – maždaug 20 kubinių pėdų. Kompaktiško šaldytuvo talpa yra iki 18 kubinių pėdų, o tai gali būti šiek tiek per mažai keturiems žmonėms. Tačiau, jei galite būti iki 30 colių pločio, galima sumontuoti 19 kubinių pėdų talpos šaldytuvą, kuris yra šiek tiek nuolaidesnis.

Įprastos konfigūracijos yra viršutinio arba apatinio šaldiklio, kuriame yra mažiau vietos, arba erdvesnio „side-by-side” arba prancūziškų durelių modelio. Kompaktiškame šaldytuve su apatiniu šaldikliu yra maždaug nuo 6 iki 19 kubinių pėdų, palyginti su modeliu su viršutiniu šaldikliu, kuriame yra nuo 6 iki 21 kubinės pėdos. Tačiau šaldytuvai su apatiniu šaldikliu paprastai būna plonesni – nuo 22 iki 30 colių pločio. Pagrindinis kompaktiškas šaldytuvas arba „mini šaldytuvas” yra geras pasirinkimas vieno asmens namų ūkiui, kuriame yra nuo 2 iki 11 kubinių pėdų talpos.

Kompaktinės skalbyklės ir džiovyklės

Kombinuotas skalbyklės ir džiovyklės įrenginys gali padėti neatsilikti nuo skalbinių su vienu prietaisu. Šio tipo prietaisų gali būti tik 2,3 kubinių pėdų, o tai gali būti geras pasirinkimas mažesniems namų ūkiams. Kita galimybė – įrengti sukrautų skalbinių erdvę, kad sutaupytumėte vertingos grindų erdvės. Skalbyklės talpa būtų maždaug 3,9 kubinio metro, o džiovyklės būgnas – maždaug 5,5 kubinio metro.

Kompaktiška indaplovė

Mažesniuose namuose indaplovė gali atrodyti kaip brangios vietos švaistymas arba nereikalingas prabangus prietaisas. Tačiau indaplovės patogumą sunku įveikti, o net ir kompaktiškas modelis gali labai pagerinti jūsų gyvenimą. Kompaktiška indaplovė paprastai yra 18 colių pločio arba plonesnė.

Papuoškite savo virtuvę naujais prietaisais apsipirkę Bonideco.com internetinėje parduotuvėje.