Krepšelis

NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje!

Susisiekite su mumis +370 632 51053 arba [email protected]

Slapukai

1. Pagrindinis slapukų tikslas – atpažinti duomenų subjektų poreikius, geriau prisitaikyti prie duomenų subjektų poreikių ir padaryti Svetainės, Bendrijos administruojamų tinklaraščių ar Bendrijos administruojamo tinklalapio veikimą kuo efektyvesnį ir naudingesnį duomenų subjektui.
1.1. Sesijos slapukai skirstomi į :
1.1.1. sesijos (veikimą gerinančius) slapukus. Šie slapukai pagerina Svetainės, Bendrijos administruojamų tinklaraščių ir Bendrovės administruojamo tinklalapio veikimą ir renka bendro pobūdžio, šifruotą (anoniminę) informaciją apie naudojimą konkrečia interneto svetaine;
1.1.2. analitiniai (Google Analytics) slapukai. Šie slapukai įgalina Bendrijos suskaičiuoti Svetainės, Bendrijos administruojamų tinklaraščių bei Bendrijos administruojamo tinklalapio lankytojus, matyti, kaip vartotojai, naudodamiesi šiomis svetainėmis, po jas juda. Jų pagalba pagerinamas Svetainės, Bendrijos administruojamų tinklaraščių bei Bendrijos administruojamo tinklalapio veikimas, užtikrinant, kad tai atitiktų duomenų subjekto lūkesčius.
1.1.3. funkciniai slapukai, kurie padeda atpažinti Svetainės, Bendrijos administruojamų tinklaraščių bei Bendrijos administruojamo tinklalapio vartotojus, kai jie dar kartą apsilanko jose. Tai įgalina Bendriją pateikti socialiniuose tinkluose (pvz. Facebook) pagal vartotojų poreikius pritaikytą turinį.
1.2. Konkretų slapukų sąrašą, informaciją apie saugojimo terminą, naudojimo tikslą, renkamus duomenis galite rasti paspaudę šią nuorodą.
1.3. Duomenų subjektas turi teisę savo naršyklėje išjungti slapukus, tačiau tokiu atveju Bendrija negali užtikrinti, kad jis galės naudotis dalimi funkcijų, kurios yra būtinos, kad Svetainė, Bendrijos administruojami tinklaraščiai bei Bendrijos administruojamas tinklalapis veiktų tinkamai.
1.4. Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ar kaip pašalinti jau esamus slapukus, duomenų subjektas gali sužinoti paspaudęs šią nuorodą: https://www.aboutcookies.org/.

Užduokite savo klausimą

Užpildykite formą ir mūsų konsultantai atsakys į visus jūsų iškilusius klausimus.

Radote identišką prekę pigiau?

Užpildykite formą ir per 2 darbo dienąs (darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00) gausite atsakymą dėl kainos kompensacijos!

Prenumeruokite Bonideco naujienlaiškį!

Gaukite išskirtinių pasiūlymų, iki 50% nuolaidų ir pirmieji sužinokite apie naujas prekes!

Prenumeravus, gausite 5% nuolaidą jūsų nurodytų el. paštu.